Skip to content Skip to navigation

Pateikta: 2020-02-18

Net 70% mūsų organizmo sudaro vanduo! Todėl jį būtina gerti kasdien, tam kad tinkamai palaikytume visas organizmo funkcijas – kraujotakos, smegenų, inkstų, virškinimo veiklos gerinimas, odos regeneracija, toksinių medžiagų pašalinimas, naudingųjų medžiagų įsisavinimas ir t.t.

Pateikta: 2020-02-18

Kas per daiktas ta Tėvynė?

Tai aukšta dangaus mėlynė.

Nematytas naujas rytas

Ir senelio sodo bitės.

Tai kalnelis, upės vingis,

Ant nendrelės paukštis lingė.

Tai mamos ir tėtės žodis,

Gegužė, birželis, gruodis...

P. Panavas

Pateikta: 2020-01-29 (atnaujinta: 2020-01-30)

Kretingos lopšelio-darželio priešmokyklinės 11 grupės vaikai apsilankė Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje.

Pateikta: 2020-01-29 (atnaujinta: 2020-01-29)

Sėkmingai įveikęs rajoninį Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso atrankos etapą lopšelio- darželio "Žilvitis" ansamblis "Drugelis", vadovaujamas meninio ugdymo mokytojos metodininkės Daivos Samalienės, pateko į antrajį turą.

Pateikta: 2020-01-27

ULAC (Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras) duomenimis sergamumas gripu ir peršalimo ligomis didėja visoje Lietuvoje, to

Pateikta: 2020-01-23

Liaudies išmintis byloja: „Visur gerai, bet namuose geriausia”. Tačiau ar geriausia reiškia -saugiausia?

Pateikta: 2020-01-15 (atnaujinta: 2020-01-15)

,,Boružėlių" grupės vaikai paminėjo sausio 13-osios, Lietuvos laisvės gynėjų dieną: uždegėme žvakeles, kalbėjome apie tai, kodėl buvo mušami ir šaudomi taikūs, beginkliai žmonės.

Pateikta: 2020-01-13

Šią savaitę Kretingos meno mokykloje įvyko televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis etapas, kuriame savo gebėjimus skirtingose amžiaus grupėse demonstravo gausus būrys rajono dainininkų – solistų, duetų, ansamblių.

Pateikta: 2020-01-13

Sausio 6 d. Kretingos lopšelyje-darželyje ,,Žilvitis“ įvyko šventė, kurios metu vaikus aplankė trys Karaliai, Kasparas – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Lina Kvajauskienė, Merkelis – meninio ugdymo metodininkė Daivutė Samalienė Baltazaras – ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Petrikienė.

Pateikta: 2019-12-23

,,Boružėlių“ grupės vaikai, apsirengę sveikuoliais – vitaminais, važiavo traukinuku švęsti  Kalėdų ir sutiko kiškį, kuris kvietė juos pažaisti linksmą žaidimą ,,Kas greičiau ir daugiau sumes morkų į pintines“.

Pages

Subscribe to Naujienos